پرشیا تدبیر

درباره پرشیا تدبیر

شرکت پرشیا تدبیر غرب ( پارسیس)

برای اولین بار در دنیا نبات مایع طعم دار را با برند «پارسیس» تولید و به بازار مصرف عرضه کرده است.

 

احمد زمانی مدیر عامل این شرکت با اعلام این خبر می‌گوید: این محصول در حال حاضر در شش طعم دارچینی، زعفرانی، هل، بهار نارنج، لیمو و نعناع تولید می شود. این محصول کاملا طبیعی است و در پروسه تولید آن از هیچ نوع ماده نگه دارنده ای استفاده نمی‌شود. نبات مایع طعم دار، توسط خود ایشان ثبت اختراع شده و برای اولین بار در جهان به تولید رسیده است.

احمد زمانی با بر شمردن مزایایی مانند استفاده آسان تر در مقایسه با نبات جامد و تنوع طعم می‌گوید: جای این محصول در بازار خالی بوده و این محصول می‌تواند جایگزین مناسبی برای شکر در صنایعی مانند شیرینی و شکلات هم باشد.

او می‌افزاید: این محصول کاملا صنعتی و بدون دخالت دست و در محیط کاملا بهداشتی با مجوز سازمان غذا و دارو تولید می‌شود. این محصول کاملا یکنواخت و با ماندگاری بالا و بدون ماده نگهدارنده تولید می شود و طبق برآوردهای شرکت و همچنین تحقیق و بررسی دانشگاه فردوسی مشهد و شرکت بازرگانی تکفا، استفاده از آن به عنوان ماده اولیه می‌تواند در هزینه‌های پخت و تغلیظ شکر تا 30 درصد موجب صرفه‌جویی شود.

به گفته مدیرعامل پرشیا تدبیر غرب نبات مایع طعم‌دار پارسیس به دلیل غلظت (بریکس) بالا هیچ‌گونه آلودگی میکروبی ندارد و این مسئله هم یک مزیت بزرگ آن نسبت به شکر است. از نظر قیمت هم 60 درصد از نبات جامد، ارزان‌تر و استفاده از آن هم آسان‌تر است.

شعار ما در مورد این محصول «چه سرد چه گرم، پارسیس همیشه گوارا است». به این معنی که این نبات مایع را علاوه بر استفاده در مایعات گرم می‌توان به عنوان شربت سرد هم استفاده کرد، این در حالی است که حل کردن نبات جامد در مایعات سرد سخت است. این ویژگی‌ها از نظر او موجب استقبال مصرف‌کنندگان از این محصول جدید خواهد شد.

   شرکت پرشیا تدبیر غرب ( پارسیس)